Repertuar

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków.
Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo.
Artyści gwarantują niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną.
Jesteście gotowi? Zapraszamy na urodziny jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
24 lipca 20:30 Piotrków Trybunalski, Amfiteatr Miejski kup bilet
27 sierpnia 20:30 Kraśnik, Amfiteatr kup bilet

Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
03 października 17:30 Dębica, Dom Kultury "Mors" kup bilet
07 stycznia 17:30 Krotoszyn, Krotoszyński Ośrodek Kultury Kino Przedwiośnie kup bilet
07 stycznia 20:30 Krotoszyn, Krotoszyński Ośrodek Kultury Kino Przedwiośnie kup bilet
08 stycznia 16:00 Słupca, Miejski Dom Kultury kup bilet
08 stycznia 19:30 Słupca, Miejski Dom Kultury kup bilet
09 stycznia 16:00 Sieradz, Sieradzkie Centrum Kultury kup bilet
10 stycznia 17:30 Wałbrzych, Filharmonia Sudecka kup bilet
25 stycznia 17:30 Kęty, Dom Kultury w Kętach kup bilet
06 kwietnia 17:30 Brzozów, Brzozowski Dom Kultury
07 kwietnia 17:30 Jarosław, Miejski Dom Kultury kup bilet
09 kwietnia 17:30 Tarnów, Kino Marzenie kup bilet
09 kwietnia 20:30 Tarnów, Kino Marzenie kup bilet

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?
Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
05 listopada 18:00 Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków kup bilet
06 listopada 20:00 Ostrzeszów, Ostrzeszowskie Centrum Kultury kup bilet